Koszyk jest pusty !

  • slider lipiec 2014
  • slider lipiec 2014
  • slider lipiec 2014

N.E.W.S.Letter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach.

Nasze marki

Allume2

La Bottega dell’Allume

“La Bottega dell’Allume” jest włoską marką istniejącą na rynku od 1944r. Firma N.E.W.S. Cosmetics jest bezpośrednim importerem produktów najwyższej jakości. Główna filozofię opierają na niezwykłych właściwościach jakie posiada kryształ Ałun. Od bardzo wielu lat wykorzystywany był przed społeczeństwo w celach leczniczych. Ałun jest to naturalnie występujący w przyrodzie minerał o dość kruchej strukturze.

Kup on-line Pobierz katalog Czytaj więcej...

janzen

JANZEN

JANZEN to seria unikalnych kosmetyków, która została stworzona dla najbardziej wymagających klientów, ceniących piękno i elegancję. Tworzą je bardzo oryginalne i nowoczesne produkty dla ciała i do domu. Są one pełne energii, relaksują i efektywnie odprężają. JANZEN pobudza wszystkie zmysły przy każdym użyciu. Odpręż się w domowym zaciszu i ciesz się każdą chwilą spędzoną z produktami JANZEN.

Kup on-line Pobierz katalog Czytaj więcej...

treets

TREETS

To innowacyjne kosmetyki, które są błogosławieństwem dla ciała i umysłu. Ich twórcy nieustannie poszukują produktów, które odwołują się do świadomości i niezależności konsumentów. W ten sposób stworzyli TREETS, proponując klientom spełnienie marzenia o pięknie: ekskluzywną i osobistą pielęgnację dającą optymalne rezultaty. Dzięki produktom TREETS oraz prostym czynnościom nasza skóra będzie gładsza, delikatniejsza oraz dłużej zachowa młody wygląd.

Kup on-line Pobierz katalog Czytaj więcej...

ld

LD Cosmetics

Pojęcie LD by Little Diva odzwierciadla wszystko co przechodzi przez umysł kobiety. Bycie kochaną, seksowną, czarującą, uroczą, niegrzeczną, ale przede wszystkim: pozwolić kobietom być sobą i "Odważyć się marzyć".

Kup on-line Pobierz katalog Czytaj więcej...

dolce

Dolce Luna

Daniëlle Jong zaczeła tworzyć biżuterię w wieku 7 lat. W życiu kieruje się ona zasadą "Podążaj za swoimi marzeniami i serce zawsze będzie szczęstliwe". Dlatego też, w wieku 26 lat, spełniła ona swoje marzenie, przedstawiając światowi biżuterie Dolce Luna. Podróżując dookoła świata zbiera najbardziej oryginalne i najpiękniejsze materiały do swojej kolekcji.

Kup on-line Pobierz katalog Czytaj więcej...

natura

Natura Siberica

Marka Natura Siberica została stworzona w 2007 roku.  Natura Siberica - to nie tylko  naturalne i ziołowe produkty,  są  to pierwsze w Rosji kosmetyki organiczne wykonane z dzikich ziół i roślin z Syberii.  Czystość  formuły produktów  jest gwarantowana przez Europejskie certyfikaty Eco kosmetyków BIO ECOCERT  i ICEA. Ponadto w chwili obecnej Natura Siberica jest jedyną rosyjską firmą z potwierdzonym przez COSMOS standardem AISBL3.

Kup on-line Pobierz katalog Czytaj więcej...
2018 © Polskie Centrum Exportu Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i realizacja : ITCREATE