Koszyk jest pusty !

  • slider lipiec 2014
  • slider lipiec 2014
  • slider lipiec 2014

N.E.W.S.Letter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach.

NATURA SIBERICA

natura

Marka Natura Siberica została stworzona w 2007 roku.  Natura Siberica - to nie tylko  naturalne i ziołowe produkty,  są  to pierwsze w Rosji kosmetyki organiczne wykonane z dzikich ziół i roślin z Syberii.  Czystość  formuły produktów  jest gwarantowana przez Europejskie certyfikaty Eco kosmetyków BIO ECOCERT  i ICEA .  Ponadto w chwili obecnej Natura Siberica jest jedyną rosyjską firmą z potwierdzonym przez COSMOS standardem AISBL3.

 

Przy tworzeniu linii naturalnych kosmetyków,  specjaliści  Natura Siberica postanowili odwołać się do zasobów naturalnych  Syberii i  Dalekiego Wschodu, gdzie rezerwaty przyrody z ich unikalną florą przetrwały do dziś. Unikalny charakter Syberii  tworzony jest  pod wpływem złożonych warunków klimatycznych: gwałtowne zmiany temperatury, zimne zimy (temperatura może spaść nawet do-57C), gorące lato (do 35 ° C), silne wiatry.

Dziko rosnące rośliny, które są przyzwyczajone do stałej walki  o swoje życie w tak surowym klimacie, posiadają potężny potencjał życia.

Na przykład, ŚNIEŻNA KLADONIA pozostaje zielona pod śniegiem, nawet gdy temperatura spadnie poniżej -50 C, natomiast  DZIKI  ROKITNIK  ma najwyższe stężenie witamin i polifenoli na półkuli północnej i zawiera 15 razy więcej witaminy C niż pomarańcze.

Rosnąca  w warunkach wiecznej zmarzliny na ograniczonym skalistym gruncie, KOSODRZEWINA SYBERIJSKA osiąga około 1 cm wysokości każdego miesiąca!

Kup on-line Pobierz katalog

2018 © Polskie Centrum Exportu Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i realizacja : ITCREATE