Koszyk jest pusty !

 • slider lipiec 2014
 • slider lipiec 2014
 • slider lipiec 2014

N.E.W.S.Letter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach.

Regulamin

1. Właścicielem marki N.E.W.S. Cosmetics jak i prowadzącym sklep on-line pod adresem  www.newscosmetics.com jest:

Polskie Centrum Exportu Sp. z o.o.
Ul. Elewatorska 7B
15-620 Białystok
NIP: 5423223276
KRS: 0000406583
W następującej treści zwany “Sprzedającym”

2. Kupujący – osoba fizyczna pełnoletnia lub osoba prawna, dalej zwana “Kupującym”.

3. Zawarcie umowy.

 Przez zawarcie umowy rozumiane jest złożenie zamówienia przez sklep internetowy na stronie www.newscosmetics.com , tym samym Kupujący akceptuje niniejszy Regulamin.

4. Zamówienia na stronie można składać całodobowo.

5. Produkty

 Wszystkie sprzedawane w sklepie produkty pochodzą tylko i wyłącznie z legalnych źródeł, sprzedawane są w oryginalnych opakowaniach dostarczonych przez producenta lub dystrybutora.

6. Ceny

    Wszystkie ceny podane w sklepie są podane w polskiej walucie i są cenami BRUTTO i zawierają podatek VAT. Wraz z każdym zamówionym towarem Kupujący dostaje paragon lub na życzenie fakturę VAT.    

5. Metody płatności:

Przelew tradycyjny, dane do przelewu:
Polskie Centrum Exportu Sp. z o.o.
Ul. Elewatorska 7B, 15-620 Białystok
Nr. Konta: 51 1910 1048 2788 1036 4578 0001
Deutsche Bank Polska S.A.

Za pobraniem – opcja możliwa tylko przy wyborze przesyłki kurierskiej DPD.

Płatność przy odbiorze osobistym – rozliczenie jest możliwe tylko i wyłącznie gotówką. Odbiór osobisty jest możliwy w biurze naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
Na wpłatę za zakupiony towar czekamy do 5 dni roboczych. Do każdego zakupionego artykułu dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie fakturę VAT.

6. Wysyłka

 Wszystkie towary wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku z naszego magazynu w Białymstoku. W przypadku zaksięgowania wpłaty do godziny 12 z reguły produkty są wysyłane tego samego dnia.  Przesyłki kurierskie nie będą realizowanie jeśli nie jest podany telefon kontaktowy. Wszystkie paczki pobraniowe oraz paczki , których nie da się wysłać listem wysyłamy firmą kurierską DPD.

7. Reklamacje

W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera.

8. Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące produktów oraz warunków dostawy odpowiadamy jak najszybciej.
Nasz e-mail: info@newscosmetics.com
Nasz telefon: 85-6627454
Tel. Kom.: 506-470-796

9. Prawa konsumenta

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego poza siedziba sprzedawcy towaru  w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów pod adres:

Polskie Centrum Exportu Sp. z o.o.
Ul. Elewatorska 7B, 15-620 Białystok.

Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Uwaga - nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem!!!

10. Dane osobowe

 1. W trakcie rejestracji w Sklepie Internetowym Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych związanych z realizacją zamówień dokonywanych w Sklepie Internetowym.
 2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 3. Zgodne z ww. ustawą, Klienci mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

11. Postanowienia końcowe

 1. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia usług poprzez zablokowanie Konta Kupującego, którego umyślne działania będą szkodliwe dla Witryny, Sprzedającego bądź innych Kupujących, oraz który łamie którekolwiek z postanowień niniejszego Regulaminu.
  Ponowienie świadczenia usług poprzez odblokowanie konta Kupującego jest uzależnione od decyzji Sprzedającego.
  Zaprzestanie świadczenia usług nie ma wpływu na wykonanie umów, które zawarli Sprzedający oraz Kupujący, którego konto  zostało zablokowane.
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r. poz. 1176) i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 z 2000 r. poz. 271).
 3. Wszystkie nazwy towarów oferowanych do sprzedaży przez N.E.W.S. Cosmetics w Sklepie Internetowym są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być chronione i zastrzeżone na podstawie przepisów Ustawy Prawo własności przemysłowej (Dz. U. Nr 119 z 2003 r. poz. 1117).
 4. W przypadku zmiany Regulaminu zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu będą realizowane na podstawie zasad obowiązujących przed wprowadzeniem zamian.
2018 © Polskie Centrum Exportu Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i realizacja : ITCREATE